Hakkımızda

Misyon & Vizyon

Misyon

Kendini ve çalışanlarını sürekli geliştirerek, koşulsuz müşteri memnuniyeti, insana, doğaya, kültürel dokuya karşı anlayışıyla kalite ve standartlardan taviz vermeden, sürdürülebilir ve yenilikçi bir anlayışla aralıksız çalışarak sektörünün lideri bir kurum olmaktır.

Vizyon

Değerlerimiz ve tecrübemiz ışığında oluşturduğumuz dinamik ve üstün nitelikli ekibimizle, yüksek kaliteli ürün ve hizmetlerimizi, rekabetçi, sürekli yatırım yapan, çevreye, topluma, ülkesine ve iş ortaklarına değer yaratacak bir kurum olarak, yeni nesillere taşımaktır.

KALITE POLITIKAMIZ
  •  Makine ve güvenlik teknolojilerini yakından takip ederek üretimde kullanmak,
  •  Sıfır hata prensibiyle müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için müşterilerin ihtiyaç ve taleplerini dikkate almak,
  •  Takım anlayışıyla, ürün teslimatlarını söz verilen sürede gerçekleştirmek
  •  Ürün işleme kalitemizi çalışma ortamına bağlı olarak en üst seviyede tutmak,ülke menfaatleri doğrultusunda sürekli iyileştirmek ve geliştirmek,
  •  En değerli sermayemiz olan çalışanlarımızın güvenliğini, memnuniyetini ve ürün kalitesini arttırmak için iş güvenliği sağlamak ve çalışanlarımızın yasal haklarını korumak için yürürlükte olan kanun ve yönetmeliklere uymaktır.


ÇEVRE POLITIKAMIZ
  •  Elektrik, su, doğalgaz vb. kaynakları en verimli şekilde kullanmak,
  •  Fabrika içinde ürün işlemede / müşteri iadeleriyle oluşan fire ve hurdalarımızı mümkün olduğunca azaltmak ve değerlendirmek,
  •  Faaliyetlerimizi yerine getirirken, çevre ile ilgili tüm yasal düzenlemelereve diğer gerekliliklere uymak
  •  Çalışanlarımızın çevre bilincini arttırarak, çevresel performansımızı sürekli iyileştirmektir.


İNSAN KAYNAĞIMIZ EN ÖNEMLI SERMAYEMIZ

Dil, din, ırk, cinsiyet, engelli ayırımı gözetmeksizin, ilgili göreve en uygun insanların istihdamını sağlayarak, dayanışma ve birlik ruhunun yeşerdiği, kurumsal bağlılıklarının önemsendiği bir kültürle çalışıyoruz.


MÜŞTERI ODAKLIYIZ

Müşterilerimizin bugünkü ve gelecekteki beklentilerine karşılık vermek ve hayatlarını kolaylaştırabilmek için taleplerini dönemsel sorgularız. Geri dönüşleri daha iyisini sunmak adına her zaman dikkate alırız.


EN İYISI OLMAK İÇIN ÇALIŞIRIZ

Ekibimizi devamlı eğiterek, araştırma ve gelişimi bir takım olarak takip ederiz. Hizmet verdiğimiz sektörde en iyisi olmak adına yeni fikirleri destekler, uzman görüşlerini daima önemseriz.


TOPLUMA VE ÇEVREYE DUYARLIYIZ

İnsanımızı, çevremizi ve ülkemizi seviyoruz. Çalışanlarımıza, topluma ve çevreye karşı duyarlıyız. Bu konuda müşterilerimizi, çözüm ortaklarımızı da bilgilendiriyor, yasal mevzuatlara uyuyoruz.


Faz Döküm ve Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Faz Döküm ve Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi, otomotiv, limancılık, lojistik ve döküm sektörlerinde uzun yıllar yönetici pozisyonunda çalışan bir kadro tarafından 2017 yılında kurulmuştur. Avrupa ülkelerine ihracat yapan ve Türkiye’deki iç piyasa için üretim yapan dünya genelinde isim yapmış beyaz eşya, makine ve otomotiv firmaları için son işlem niteliğinde hizmet vermektedir.

Otomotiv, beyaz eşya ve makine sektörleri için dökümü (ısıl işlemi) yapılan ürünler fabrikamıza gelerek önce salıncak motorlar ile kaba taşlama işleri görürler. Bir sonraki aşamada tezgahlarda, parçaların teknik resim ölçülerine göre hazırlanmış şablonlar kullanılarak ince iş yapabilen el motorları ile taşlanır ve devam eden süreç için hazır hale getirilirler. Talep edilen uygun yüzey kalitesini elde etmek üzere döküm parçalar modern temizleme makinelerinde daha ince temizleme işlemine tabi tutulurlar. Son aşamada ise parçalar kalite kontrol bölümüne sevk edilerek, gerekli kontroller sonrası müşteriye teslim edilir.

Faz Döküm ve Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi, otomotiv, limancılık, lojistik ve döküm sektörlerinde uzun yıllar yönetici pozisyonunda çalışan bir kadro tarafından 2017 yılında kurulmuştur. Avrupa ülkelerine ihracat yapan ve Türkiye’deki iç piyasa için üretim yapan dünya genelinde isim yapmış beyaz eşya, makine ve otomotiv firmaları için son işlem niteliğinde hizmet vermektedir.

Sertifikalarımız

Referanslarımız